KONST / Litografier / Färglitografier 16558399
nr 1655 8399
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, 750-upplaga. Färglitografi, bildmått: 42x33 cm, yttermått inklusive ram: 62x50 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:15:09
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr